Sieviete cieš no zobu jutīguma

Vai ēšanas, dzeršanas vai zobu tīrīšanas laikā jūs ciešat no zobu jutīguma? Ja jā, jūs, iespējams, interesē, kā varat ārstēt jutīgus zobus, neradot diskomfortu. Zobu jutīgumu var izraisīt daudzi faktori.

Izvēloties zobu kopšanas līdzekļus jutīgiem zobiem, var samazināt jutīgumu, lietojot karstus, aukstus vai saldus ēdienus un dzērienus.

Mutes dobuma kopšanas līdzekļi jutīgiem zobiem

Zobu birstes jutīgiem zobiem

Lietojiet tikai zobu birstes ar mīkstiem sariņiem. Ja lietojat zobu birsti ar cietiem sariņiem, varat tikai pasliktināt zobu un smaganu stāvokli. Cieti sariņi bojā emalju, radot vairāk mikroskopisku caurumu un galu galā palielinot jutīgumu. Turklāt cieta birste var bojāt smaganas, kas var izraisīt smaganu recesiju. Izmēģiniet zobu birsti ar mīkstiem sariņiem un pārliecinieties, ka zobus tīriet maigi, nesaskrāpējot emalju.

Elektriskā zobu birste. Elektriskā zobu birste ar skārienjutīgu sensoru ir ideāls risinājums, lai kontrolētu zobu birstes spiedienu zobu tīrīšanas laikā. Dažām elektriskajām zobu birstēm ir arī īpaši jutīgiem zobiem paredzētas zobu birstes galviņas un jutīgu zobu tīrīšanas režīms.

Vienkūlīša zobu birste. Neatkarīgi no mutes dobuma stāvokļa ir ieteicams lietot Vienkūlīša zobu birsti kā papildu mutes dobuma kopšanas līdzekli. Šāda zobu birste ļauj viegli sasniegt grūti aizsniedzamas vietas un perfekti iztīrīt katru zobu, neveicot pārmērīgu zobu tīrīšanu.

Zobu pasta jutīgiem zobiem

Lietojiet zobu pastu, kas mazina jutīgumu un satur hidroksiapatītus, kālija nitrātus vai citus savienojumus, kas samazina zobu jutīgumu. Regulāri lietojot šādu zobu pastu, jutīgums samazinās. Lai atrastu jutīgiem zobiem piemērotu zobu pastu, var nākties izmēģināt vairākus dažādus zīmolus.

Mēs esam īpaši izveidojuši kategoriju ar zobu pastām, kas samazina zobu jutīgumu - Zobu pastas jutīgiem zobiem

Zobu gēli, ziedes jutīgiem zobiem

Ja jums ir jutīgi zobi, ieteicams izmēģināt ziedes, balzamus, gelus vai kondicionierus, kas īpaši paredzēti jutīgiem zobiem. Šiem produktiem piemīt īpašības, kas samazina zobu vai smaganu jutīgumu.

Īpaši izstrādāta zobu gēlu un ziežu kategorija jutīgiem zobiem - Zobu un smaganu ziedes jutīguma mazināšanai.

Lūdzu, ņemiet vērā, vai izstrādājums ir paredzēts jutīgiem zobiem

Zobu pasta vai zobu želeja, kas īpaši izstrādāta jutīgiem zobiem, bieži satur sastāvdaļas, kas novērš jutīgu zobu diskomforta sajūtu. Tādējādi, izvēloties un lietojot jutīgiem zobiem paredzētus produktus, jūs varat samazināt diskomfortu un nodrošināt pienācīgu zobu un smaganu veselību.