"Mano Emalja" ir mutes dobuma kopšanas līdzekļu interneta veikals, kura mērķis ir ne tikai piedāvāt plašu produktu klāstu, bet arī izglītot mūsu klientus par pareizu mutes dobuma kopšanas līdzekļu izvēli un mutes dobuma kopšanu.

Mūsu ideja

Zobārsti un mutes dobuma higiēnisti bieži novēro, ka problēmas ar mutes dobumu, zobiem vai smaganām izraisa nepareiza kopšanas līdzekļu izvēle, tāpēc, rūpējoties par savu mutes dobuma higiēnu, ir būtiski zināt, kuri produkti ir droši un piemēroti, bet kurus lietot ir stingri aizliegts.

Lai gan tiešsaistē, fiziskajos veikalos un aptiekās ir pieejams plašs produktu klāsts, esam novērojuši, ka klientiem tiešsaistē trūkst informācijas par to, kā pareizi izvēlēties drošus un nekaitīgus mutes dobuma kopšanas līdzekļus.

Sadarbībā ar mutes dobuma higiēnistiem un zobārstiem esam izveidojuši platformu, kas ne tikai piedāvā plašu, rūpīgi atlasītu mutes dobuma kopšanas līdzekļu klāstu, bet arī sniedz informāciju par to, kādus produktus izvēlēties, kā saglabāt veselīgu smaidu un kā ārstēt dažādas mutes dobuma un zobu slimības. Visus mūsu rakstus sadaļā "Speciālistu padomi" raksta mutes dobuma higiēnisti, tāpēc varat būt droši par informācijas ticamību. Mēs aktīvi darbojamies arī vietnē Instagram, tāpēc sekojiet mums arī tur!

Veselīgs smaids ir pacienta un speciālista kopīga darba auglis 

Veselīgs un estētisks smaids ir mutes dobuma aprūpes speciālista un pacienta kopdarbs, kurā jāpieliek pūles ne tikai ārstam vai mutes higiēnistam, bet arī pacientam. Tikai pareizi izvēloties mutes dobuma kopšanas līdzekļus un sadarbojoties ar mutes dobuma kopšanas speciālistu, var sasniegt satriecošus smaida veselības un estētiskos rezultātus.

Mēs varam jums palīdzēt

Ja Jums ir grūtības izvēlēties Jums piemērotus produktus, lūdzu, sazinieties ar mums info@manaemalja.lv, un mūsu speciālisti sniegs bezmaksas konsultācijas un visu nepieciešamo informāciju, lai Jūs varētu izvēlēties zobiem un mutes dobumam piemērotus produktus.

 

Sekojiet mums Instagram

Sekojiet mums Instagram, lai uzzinātu padomus par mutes dobuma kopšanu, tīrīšanas līdzekļiem un slimību profilaksi. Pievienojieties mūsu kopienai, lai iegūtu veselīgāku smaidu!

Mūsu Instagram